e-Quality Forum Warsaw 2018
24-25 maja 2018 r.

Partner

KanBolista partnerów

KanBo - Card Based Workplace - to system wspierający procesy decyzyjne w organizacji. Informacje i dane w postaci zebranych dokumentów, notatek i prowadzonej komunikacji przez członków zespołu, gromadzone są na dedykowanych tablicach. Aplikacja została zbudowana w oparciu o platformę SharePoint oraz chmurę Azure i Office365 dla wersji chmurowej. Cyfrowa wersja tablic KanBo to także model wizualizacji pracy prowadzonej w czasie rzeczywistym.

Główne zadanie KanBo to pomoc pracownikom w lepszej organizacji ich codziennej pracy i firmom, aby sprawniej funkcjonowały.

Odbiorcą możliwości jakie oferuje KanBo są firmy, które zderzają się z natłokiem prowadzonych projektów. Pracownicy są obarczani dużą ilością zadań, które wynikają z bardzo dynamicznego rozwoju organizacji. Procesy wewnętrzne nie nadążają za dynamicznymi zmianami na rynku zewnętrznym. W takiej sytuacji potrzebna jest zmiana podejścia z silosowego (działowego) na zwinny (interdyscyplinarny) model współpracy oparty o zespoły projektowe.

poprzedninastępny

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z  polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.