e-Quality Forum Warsaw 2018
24-25 maja 2018 r.

Partner

Uczelnia ŁAZARSKIEGOlista partnerów

Uczelnia Łazarskiego jest wiodącą uczelnią prawniczo-ekonomiczną, posiadającą istotne osiągnięcia naukowo-dydaktyczne. Co roku zajmuje czołowe miejsca w prestiżowych ogólnopolskich rankingach („Rzeczpospolita”, „Perspektywy”, „Dziennik Gazeta Prawna”). W roku akademickim 2017/2018 Uczelnia rozpoczyna kształcenie studentów na kierunku lekarskim na Wydziale Medycznym.

Uczelnia realizuje szeroką ofertę edukacyjną studiów, wyróżniającą się programami nauczania łączącymi wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi. Uczelnia we współpracy z pracodawcami dostosowuje system kształcenia do potrzeb zmieniającego się rynku pracy, wprowadza nowe specjalizacje, a także pomaga rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku.

Oferta edukacyjna uczelni to studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, MBA, LLM, seminaria i studia doktoranckie, szkolenia i kursy językowe. Uczelnia prowadzi również studia anglojęzyczne z brytyjskim dyplomem Coventry University.

poprzedninastępny

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z  polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.