e-Quality Forum Warsaw 2018
24-25 maja 2018 r.

Partner

Ukraine International Airlineslista partnerów

Ukraine International Airlines (UIA) to wiodące ukraińskie linie lotnicze, założone w 1992 roku.

Podstawową działalnością UIA jest zapewnianie bezpiecznego i niezawodnego transportu pasażerów i ładunków. UIA dysponuje flotą złożoną z 42 nowoczesnych samolotów (Embraer 190, Boeing 737 oraz 767). Głównym lotniskiem bazowym UIA jest międzynarodowy port lotniczy Kijów-Boryspol.

Bezpieczeństwo jest dla naszych linii absolutnym priorytetem. UIA były pierwszymi liniami lotniczymi Wspólnoty Niepodległych Państw, które zostały wyróżnione certyfikatem Audytu Bezpieczeństwa Operacyjnego IATA (IOSA). Program IOSA jest uznawanym i akceptowanym na forum międzynarodowym systemem oceny zarządzania operacyjnego oraz systemów kontroli linii lotniczej. W 2015 r. linie UIA po raz kolejny pomyślnie przeszły Audyt Bezpieczeństwa Operacyjnego IATA i po raz czwarty otrzymały certyfikat IOSA. Jesteśmy dumni, że nasze standardy operacyjne i normy bezpieczeństwa są w pełni zgodne z wymogami międzynarodowymi.

poprzedninastępny

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z  polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.