e-Quality Forum Warsaw 2018
24-25 maja 2018 r.

Partner

Woodpeckerlista partnerów

W celu pozyskania nowych klientów B2B lub partnerów biznesowych coraz więcej firm decyduje się na wysyłkę bezpośrednich spersonalizowanych wiadomości email do ściśle sprecyzowanej grupy odbiorców. Ręczna wysyłka większej ilości maili, a następnie przypomnień w celu uzyskania odpowiedzi, zajmuje ogromną ilość czasu. Zamiast wysyłać każdy mail ręcznie można zaplanować sekwencję mailową w Woodpecker.co, który wykorzystuje algorytmy zapewniające bezpieczną, automatyczną wysyłkę z auto-wykrywaniem odpowiedzi.

Woodpecker automatycznie 'odcina' z wysyłki kolejnych przypomnień adresatów, którzy odpowiedzieli na którąś z wcześniej wysłanych wiadomości. Oznacza to, że osoba odpowiedzialna za sprzedaż lub kontakt z partnerami przejmuje korespondencję z odbiorcami dopiero w momencie, gdy odpowiedzą oni na zapytanie mailowe. Dla adresatów wiadomości wysłane z Woodpecker.co wyglądają jak wysłane ręcznie z osobistego lub firmowego adresu email, co zwiększa ilość dostarczonych maili oraz odpowiedzi.

poprzedninastępny

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z  polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.