e-Quality Forum Warsaw 2018
24-25 maja 2018 r.

Partner

Zafranlista partnerów

Jesteśmy firmą z kapitałem kanadyjskim. Mamy też afiliowane biura w Szwajcarii. Na polskim rynku działamy od ponad 15 lat.

Obszarem naszej specjalizacji jest rekrutacja i rozwój talentów. Zajmujemy się bardzo specjalistycznymi i w większości przypadków niezwykle wymagającymi projektami, do których potrzebne jest bardzo indywidualne podejście.

Naszym Klientom zapewniamy szczególną, spersonalizowaną opiekę na każdym etapie współpracy. Realizujemy projekty w branżach, które doskonale poznaliśmy.

Kandydaci zyskują poczucie, że są otoczeni opieką zaufanego doradcy, który podchodzi do rozwoju ich kariery ze szczególną uwagą. Doskonale wiemy, że nasi Kandydaci dziś są naszymi Klientami w przyszłości.

Od kilku lat jesteśmy zaangażowani w projekty promujące polskich menedżerów za granicą. Źródłem sporej satysfakcji jest fakt, iż cieszą sie oni coraz większym uznaniem w centralach międzynarodowych korporacji. Z dumą wspieramy rozwój ich zagranicznych karier.

poprzedninastępny

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z  polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.